وبلاگ پارک ارم

بازدید مجازی از باغ وحش

بازدید مجازی باغ وحش ارم سبز

۱۴۰۱/۰۸/۲۳ ادامه مطلب

بادبادکها برفراز آسمان ارم سبز

به گزارش روابط عمومی ارم سبز؛ جشنواره بادبادکها به مناسبت سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع) با حضور علاقمندان صبح روز پنجشنبه ۱۲ آبان ماه در این مجموعه برگزار شد‌

۱۴۰۱/۰۸/۱۳ ادامه مطلب

حضور اعضای تحت پوشش خیریه توانبخشی در ارم سبز

به گزارش روابط عمومی ارم سبز؛ با هماهنگیهای بعمل آمده توسط مرکز توانبخشی فرزندان من با مجموعه ارم سبز، تعداد ۷۰ نفر از اعضای معلول ذهنی و حرکتی این مرکز روز شنبه ۱۶ مهرماه سال جاری از باغ وحش ارم سبز بازدید نمودند.

۱۴۰۱/۰۷/۱۸ ادامه مطلب

شنبه ۱۶ مهر شهربازی و باغ وحش تعطیل می باشد.

به گزارش روابط عمومی ارم سبز، به دلیل بازدید دوره ای استاندارد دستگاههای شهربازی این مجموعه، شهربازیهای ارم سبز روز شنبه ۱۶ مهرماه تعطیل می باشد .

۱۴۰۱/۰۷/۱۵ ادامه مطلب

ساختمان متروكه ارم دچار حریق شد

ساختمان متروكه هتل ارم که از ۲ هفته پیش به دلیل ناایمن بودن در دست تخریب بود، ساعتی پیش طعمه حریق شد.

۱۴۰۱/۰۷/۱۵ ادامه مطلب

سازه جدید جایگزین هتل ارم

 آغاز عملیات تخریب؛ سازه‌ای جدید جایگزین هتل قدیمی ارم می‌شود به گزارش روابط عمومی مجموعه ارم، به‌دنبال فرسودگی ساختمان قدیمی پارک ارم (هتل) جنب دریاچه این پارک و تذکرات و اخطارهای مکرر شهرداری تهران مبنی بر ناایمن بودن این بنا و مخاطره‌آمیز بودن استحکام این سازه برای خانواده‌هایی که از خدمات تفریحی مجموعه ارم استفاده می‌کنند، تخریب این سازه ناپایدار آغاز شد.

۱۴۰۱/۰۷/۱۰ ادامه مطلب

جشنواره پاییزه ویژه ی اردوی مدارس با تخفیفات ویژه

سلام دوستان امیدواریم هفته اول مهر براتون پر از محبت و عاطفه به اتمام برسه. همانطوری که می دونید مدرسه ها باز شده و بعد از دو سال وقفه کرونایی بچه ها به سر کلاسهای درس برگشتند. یکی از تفاوت های مهم کلاس‌های حضوری با دوره‌های غیرحضوری فرصتی است که در مدرسه برای ایجاد ارتباط عاطفی و اجتماعی شدن برای بچه‌ها به وجود می‌آید و در این ماموریت بازیهای دسته جمعی و خاطرات مشترک، یکی از مهمترین ابزارهای مدرسه است. پارک ارم و باغ وحش تهران هم برای کمک به مدارس برای این موضوع تسهیلاتی قرار داده تا دانش‌آموزان بتوانند ارزان‌تر و بدون ازدحام‌ آخر هفته‌ها به بازی و تفریح و بازدید بپردازند.

۱۴۰۱/۰۷/۰۶ ادامه مطلب

زمان فعالیت مجموعه در فصل پاییز

فعالیت شهربازی ها و باغ وحش مجموعه ارم سبز در فصل پاییز به شرح ذیل می باشد.

۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ادامه مطلب

درگاه اطلاع رسانی اخبار پارک ارم

با توجه به اختلالات سایر درگاه های ارتباطی ، اطلاع رسانی مجموعه تا اطلاع ثانوی صرفا در سایت می باشد.

۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ادامه مطلب

فعالیت مجموعه ارم از تاریخ ۲ الی ۵ مهر ماه

روز شنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ و دوشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ شهربازی مجموعه تعطیل می باشد ، همچنین یکشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ و سه شنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ باغ وحش مجموعه تعطیل می باشد.

۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ادامه مطلب

اطلاعیه

باغ وحش ارم روز شنبه 26 شهریور ماه تعطیل می باشد. شهربازی ارم سبز جمعه 25 شهریور مصادف با شب اربعین تعطیل می باشد.

۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ادامه مطلب

🔹 افتتاح نمایشگاه باور در ارم سبز

🔸به گزارش روابط عمومی ارم سبز؛ نمایشگاه باور با همکاری شرکت زرفام یکی از شرکتهای زیر مجموعه بنیاد علوی در شهربازی ۲ این مجموعه از روز ۲۵ مرداد ماه سال جاری آغاز شد. 🔸بنابر این گزارش کلیه شرکت کنندگان این نمایشگاه از کارافرینان مناطق و شهرستانهای محروم تحت نظر بنیاد علوی بوده که در این نمایشگاه محصولات خود را بی واسطه عرضه می نمایند. 🔸لازم به ذکر است این نمایشگاه تا ۳۱ مرداد ماه از ساعت ۱۸ لغایت ۲۴ با بیش از ۶۰ غرفه صنایع دستی، سوغات شهرستانها، ادویجات، اقلام زینتی و منسوجات پذیرای علاقمندان می باشد.

۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ادامه مطلب

جشن ولایت در ارم سبز برگزار شد

۱۴۰۱/۰۴/۲۸ ادامه مطلب

مسابقه فوتسال

ارم سبز حامی مسابقه دوستانه فوتسال بین جمعی از پیشکسوتان، بازیکنان فعلی، هنرمندان و اصحاب رسانه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر شد.

۱۴۰۱/۰۴/۱۳ ادامه مطلب

اطلاعیه

به مناسبت گرامیداشت روز بسیج اساتید، یک دوره مسابقه دو استقامت در روز سه شنبه مورخه ۳۱ خرداد ماه سال جاری برگزار می گردد.

۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ادامه مطلب

استخر روباز ارم سبز

دوباره فصل گرما و دوباره رویای خیس آب تنی و شنا در استخر

۱۴۰۱/۰۳/۱۸ ادامه مطلب
1 2 3 4 5